O NAS

O nas
Tak duże fotoobrazy nie należą do łatwych zadań, ale satysfakcję z nich mamy ogromną!

Witamy Państwa na stronie o nas.

Głównym profilem działalności naszej firmy są wydruki fotograficzne. Zanim zaczęliśmy sami drukować, zajmowaliśmy się fotografią zawodowo i hobbystycznie. Dzięki wykształceniu fotograficznemu i doświadczeniu w roli klienta mamy wysokie wymagania względem świadczonych przez nas usług. Oprócz klientów detalicznych współpracujemy również z fotografami zawodowymi, hobbystami i instytucjami. Uwielbiamy drukować zdjęcia na wystawy fotograficzne zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Sami mieliśmy przyjemność kilku krotnie wystawiać własne zdjęcia, dlatego rozumiemy wymagania naszych klientów. Nasza oferta druku jest szeroka, co za tym idzie – zróżnicowana cenowo. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Fanpage na FB i Instagramie gdzie udostępniamy wykonywane przez nas zdjęcia i dokumentujemy nowe usługi. (linki w dalszej części strony).

Wydruki wykonujemy w technologii druku pigmentowego na fotograficznych drukarkach wielkoformatowych marki Epson. Uważamy, że jest to najlepsza technologia druku zdjęć ze względu na jakość, wytrzymałość, ekologię i bezpieczeństwo dla zdrowia.. Tutaj znajdziesz kilka informacji i porad dotyczących tej technologii.

O nas w Google

Kasia Bo
Kasia Bo
2022-03-01
Bardzo polecam tą firmę. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wydruku, szybka realizacja!
Andrzej N
Andrzej N
2021-09-14
Świetni fachowcy. Gorąco polecam ich usługi.
Andrzej Potoczek
Andrzej Potoczek
2020-12-23
Efekt super. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tomikaart.
michal dominik
michal dominik
2020-10-09
Zdjęcia prezentują się super. Jakość wydruku bardzo dobra. To już moje kolejne zamówienie i będą następne. Polecam
Karol Łubowski
Karol Łubowski
2020-09-27
dobra jakość, dobry kontakt, relatywnie niska cena i bardzo szybka realizacja.
Marek Zagańczyk
Marek Zagańczyk
2020-02-28
elastyczność, cena, kontak, jakość. Polecam. Po prośbie o przyspieszenie zamówienia bez żadnych problemów Pani załatwiła termin o który prosiłem. Obraz wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę polecam i zachęcam do współpracy:)